Przemysłowe ściągaczki podłogowe - parkingi i chodniki

 

Czyste parkingi i chodniki są niezbędne, aby bezpiecznie i szybko przejść z punktu A do punktu B, szczególnie w dużych obiektach, w których zarządzanie ruchem ma zasadnicze znaczenie dla powodzenia operacji. Bez odpowiedniego czyszczenia chodniki i parkingi stanowią ogromne ryzyko odpowiedzialności, od spowodowania wypadków samochodowych po obrażenia pieszych.

https://www.unger.com.pl/uploads/picture/pl_PL/thumbnail/thumb_8-czyszczenie-ogolne.jpg?lm=1545032822

Ściągaczka do podłogi przemysłowej AquaDozer firmy Unger umożliwia szybką pracę nawet w najtrudniejszych sytuacjach, specjalnie zaprojektowane zakrzywione ostrze, z łatwością zajmiesz się śniegiem, śmieciami lub odpadami budowlanymi. AquaDozer zmniejsza również prawdopodobieństwo, że będziesz musiał zlecić usuwanie śniegu i powiązane zadania, aby uzyskać czystszy obiekt za ułamek kosztów i czasu.

Aby ułatwić usuwanie resztek, nasz chwytak do odpadów NiftyNabber Pro pozwala Twojemu zespołowi sprzątającemu szybko i bezpiecznie pozbyć się śmieci z chodników lub porozrzucanych po parkingach, aby przechodnie, klienci i goście mogli bezpiecznie doświadczyć pełnego piękna i wpływu Twojego obiektu.