Narzędzia do bezdotykowego czyszczenia, pielęgnacji oraz dezynfekcji powierzchni użytkowych.

 

Bezpieczne metody usuwania zabrudzeń.

W dobie zagrożeń związanych z kontaktem z drobnoustrojami chorobotwórczymi świat staje przed wyzwaniem dostosowania dotychczasowych przyzwyczajeń, w tym także metod czyszczenia do nowych uwarunkowań. Marka Unger oferuje wiele wartych uwagi rozwiązań, które umożliwiają bezpieczną pracę z powierzchniami, które mogą być potencjalnie siedliskiem groźnych bakterii. Bezdotykowe systemy do pracy na odległość pozwalają zachować niezbędny dystans. Regularny rozwój oraz poszerzanie swojej oferty zapewniło firmie międzynarodową renomę. Liczne nagrody i certyfikaty potwierdzają kierunek, w jakim podąża. Cały dostępny asortyment musi uprzednio spełnić restrykcyjne normy jakościowe, a także pomyślnie przejść wszystkie testy. Wybierając technologie opatentowane przez Unger można zapewnić swojemu biznesowi przewagę w branży.

Firmy sprzątające w ponad 80 krajach zaufały jakości, jaką nieprzerwanie reprezentuje marka. Do szerokiej gamy zadań, w jakich specjalizuje się firma można zaliczyć m.in. skuteczne czyszczenie, polerowanie, woskowanie, a także odkażanie powierzchni. Mobilne, kompaktowe systemy ułatwiają pracę oraz znacząco skracają jej czas, co w dłuższej perspektywie przyczynia się do rozwoju biznesu.

Przeglądając ofertę BRAVOS, a więc firmy, która jest dealerem marki Unger na polskim rynku uwagę zwracają produkty, do produkcji których wykorzystano innowacyjne rozwiązania. Profesjonalne podejście do tematu pozwala w zupełnie inny sposób spojrzeć na dobrze wszystkim znane techniki czyszczenia powierzchni. Zaawansowany sprzęt, jaki Państwo zobaczą wykorzystuje nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne.

Chwytaki do śmieci zbieranie odpadów czyszczenie bezdotykowe i dezynfekcja

Higieniczne narzędzia do zbierania odpadów.

Idealnym przykładem opracowanych w ten sposób produktów jest chwytak do śmieci, wykorzystywany do prac porządkowych. Zapewnia pewny chwyt nawet niewielkich czy śliskich przedmiotów. Zapewniają wysoki poziom higieny, ograniczając bezpośredni kontakt ze odpadami, na których mogą znajdować się wirusy i bakterie, które przy braku odpowiedniego reżimu sanitarnego mogłyby doprowadzić do rozprzestrzeniania się wielu niebezpiecznych chorób.

Dodatkowo, przedmiot ten umożliwia zbieranie resztek bez konieczności schylania się oraz pracy w nieergonomicznej pozycji, co dotychczas często kończyło się bólem pleców. Akcesorium, wykonane z materiałów wysokiej jakości gwarantują długą żywotność wszystkich komponentów. Niezależnie od tego czy zamierzają Państwo wykorzystać chwytak do pracy na mniejszym czy większym obszarze, sprawdzi się on równie dobrze. Ponadto, należy pamiętać, że jest to rozwiązanie ściśle powiązane z troską o środowisko, a więc dobro nas wszystkich. W przypadku papierowych odpadów odpowiednią alternatywą może się okazać 1-metrowy chwytak-szpikulec, który ułatwi uniesienie śmieci w postaci ulotek czy gazet.

Profesjonalne systemy bezdotykowego czyszczenia.

Wartym zaprezentowania jest również system Unger Stingray, który dedykowany jest do użytku na dużych obszarach. Z tym sprzętem zapewnienie najwyższej wydajności odbędzie się przy zachowaniu podwyższonych norm bezpieczeństwa. Technologia wewnętrznego mycia okien pozwoli nie tylko doczyścić nawet najtrudniejsze zabrudzenia, ale również w razie konieczności zdezynfekować wszelkie szklane powierzchnie w obrębie miejsc o dużym natężeniu ruchu, na którym mogą gromadzić się mikroorganizmy. Zmniejszone zużycie chemikaliów także pozwoli, by działanie nie stanowiło zagrożenia dla pracowników oraz innych osób, narażonych na działanie takich środków. System Stingray znacząco skraca czas pracy, dzięki czemu umożliwia częste i krótkotrwałe oczyszczanie szklanych elementów z otoczenia. Również dotarcie do trudno dostępnych miejsc będzie od teraz znacznie łatwiejsze, odbywając się bez konieczności użycia drabiny czy podnośnika. Uniwersalność tej technologii daje szerokie pole do popisu dla przeszkolonych operatorów.

Czyszczenie bezdotykowe bezpieczne czyszczenie mycie okien

Do wewnętrznego mycia polecić możemy też zastosowanie systemu Unger INDOOR, który wraz z kijami teleskopowymi zapewni nieosiągalne dotąd efekty czyszczenia. Nadaje się do codziennego użytku, zaś w połączeniu z metodami dezynfekcji powierzchni szklanych zapewni kompleksowe działanie. Świetnie sprawdzi się w czyszczeniu świetlików oraz balustrad, a minimalizując ilość niezbędnego płynu nie doprowadzi do poślizgnięcia się lub wylania preparatu.

Nowatorska technologia stosowana do czyszczenia ogólnego erGO!Clean umożliwi doczyszczenie i zabezpieczenie elastycznych wykładzin podłogowych, takich jak linoleum i PCV, ale także drewna. Dodatkowo, wyposażając się w plecak o pojemności 5 litrów można ograniczyć ilość przerw. Równomierne dozowanie środka czyszczącego zapewnia pozbawiony blokad system impulsowy. System ten pozwala na pracę w dowolnym miejscu bez czasochłonnego przygotowania. Dzięki błyskawicznie wykonanym zadaniom, pracownik ma możliwość zminimalizować kontakt czy powierzchniami, na których mogły osadzić się wcześniej wirusy.

W przypadku działania na dużym obszarze skuteczny okaże się system Unger Ninja. Wykorzystuje on wodę demineralizowaną w procesie czyszczenia okien zapewniając wyjątkowe efekty. W skład kompletnych zestawów wchodzą ściągające listwy, stelaże kijów, uchwyty ściągaczki, wkłady myjące, ściereczki, pojemniki na akcesoria jak również pasy do transportu narzędzi. Taki komplet wysokiej jakości akcesorium zapewnia gruntowne przygotowanie do procesu czyszczenia. Sprawi, ze praca na wysokościach stanie się mniej uciążliwa, nawet po wielu godzinach mycia.

Uniwersalne produkty do mycia.

Wszystkie opisane systemy charakteryzują się uniwersalnością działania. Wykorzystywane są najczęściej przez firmy sprzątające do profesjonalnych zadań, lecz znajdą też swoje zastosowanie w warunkach domowych. Wszędzie tam, gdzie kontakt z innymi użytkownikami nie jest wskazany, a czyszczone powierzchnie były wcześniej dotykane przez wiele osób możemy polecić zakup produktów Unger. Połączenie skuteczności, bezpieczeństwa oraz ergonomii pracy daje wszystko, co niezbędne do czyszczenia, pielęgnacji i dezynfekcji obiektów.

Źródło: UngerGlobal