Jaki środek do czyszczenia szkła i skutecznego usuwania uporczywych zabrudzeń?

 

Jaki środek do czyszczenia szkła i skutecznego usuwania uporczywych zabrudzeń, takich jak osady kamienia, rdza, mydło i pozostałości mineralne?

Zwapnienia, mydło i pozostałości mineralne, rdza - jesteśmy pewni, że wszyscy natknęliście się na te uporczywe problemy podczas czyszczenia okien! Tak poważne zanieczyszczenie można usunąć z wielkim wysiłkiem tylko przy użyciu tradycyjnych środków czyszczących. Musisz długo i ciężko szukać rozwiązań, które ostatecznie nie przynoszą pożądanego efektu. To kosztuje zarówno czas, jak i energię. Na szczęście Unger ma w zanadrzu rozwiązanie: RubOut!

Okna pod silnym wpływem zewnętrznych czynników środowiskowych to niezmiernie trudny przypadek. W przypadku konwencjonalnych środków do czyszczenia szkła, nawet po intensywnych testach, nie można zawsze usunąć osadów kamienia, rdzy, mydła i pozostałości mineralnych z pożądanym rezultatem.

Skuteczny na wszelkiego rodzaju zabrudzenia
Aby przetestować kompatybilność materiału i wrażliwość na zarysowania, zastosuj produkt w dyskretnym miejscu. Jeśli nie dostrzeżesz żadnych uszkodzeń, rozpocznij proces czyszczenia, pamiętaj aby czyszczony obszar został dokładnie spłukany wodą jeszcze przed zastosowanie RubOut. Następnie nałóż mleczko Unger RubOut na wilgotną ściereczkę i okrężnymi ruchami wytrzyj brudną powierzchnie szkła.

Następnie trzeba tylko oczyścić wszystko wodą i osuszyć ściągaczką (ew. ściereczką). W obszarach szczególnie zabrudzonych powtórz proces. Dzięki profesjonalnemu zmywaczowi kamienia firmy UNGER nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia zostaną usunięte bez wysiłku.

WAŻNE! Za każdym razem, gdy używasz RubOut, zrób próbę na małym obszarze.

zbrudzenie pobudowlane, kamien na oknach, plamy z rdzy