Czyszczenie klatki schodowej...

 

Klatka schodowa jest wizytówką każdego budynku, to pierwsze wrażenie każdego wchodzącego. Dlatego należy zachować szczególną staranność podczas czyszczenia klatek schodowych. Co się naprawdę liczy?

Czyszczenie klatek schodowych obejmuje coś więcej niż zamiatanie i wycieranie. Aby oszczędzać energię i czas oraz uzyskać nieskazitelny wynik, należy postępować zgodnie z planem. Przygotowanie pozwoli zaoszczędzić czas!

Przed rozpoczęciem właściwego czyszczenia należy usunąć wszystkie przeszkody. Należą do nich np. rośliny doniczkowe, maty i wycieraczki. Wytrząśnij maty, zanim przeniesiesz je na bok. W ten sposób nie będziesz ponownie rozsypywał piasku lub innych zabrudzeń po zakończonej pracy. Szczególnie ważne w tym kontekście: uzyskać ogólne pozwolenie właściciela lub klienta, aby oczyścić przedmioty przed rozpoczęciem.

Po zakończeniu prac przygotowawczych nadszedł czas, aby rozpocząć zadanie. Środki czyszczące, dodatkowo min. 15 litrowe wiadro z wodą to dosyć sporę obciążenie podczas przenoszenia z piętra na piętro. Prostsze i bardziej wydajne rozwiązanie to erGO! czysty system czyszczenia podłogi firmy UNGER.

Zalety:

  • Jest natychmiast gotowy do użycia bez długiego przygotowania, dzięki czemu można rozpocząć czyszczenie w dowolnym momencie.
  • Dzięki innowacyjnemu systemowi zbiorników, kątowe lub wąskie schody mogą być szybko, skutecznie i wydajnie czyszczone bez żadnych problemów.
  • Bez wiadra!
  • Powierzchnie podłogi nie są już tak mokre i ryzyko obrażeń jest zmniejszone. Jest to możliwe dzięki innowacyjnej jednostce pulsacyjnej, która za jednym naciśnięciem przycisku uwalnia tylko tyle płynu czyszczącego, ile potrzeba.
  • Gdy skończy się środek czyszczący, łatwo napełnić zbiornik lub wymienić go w ciągu kilku sekund.

Rozwiązanie dla większych klatek schodowych

Idealne rozwiązanie dla większych klatek schodowych: plecakowy system erGO! - Pozwala to wygodnie przewozić na plecach do pięciu litrów płynu czyszczącego: nigdy więcej noszenia ciężkich wiader z wodą!

System do czxyszczenia podłóg

Jedna rzecz, o której nie należy zapominać: pamiętaj, aby umieścić znaki ostrzegające ludzi o „Mokrej podłodze”. W ten sposób wszyscy wiedzą, co się dzieje i mogą przygotować się do przejścia z większą ostrożnością.

Oprócz wydajnego rozwiązania do czyszczenia schodów i podłóg, UNGER ma również praktyczne rozwiązanie do czyszczenia szklanych wnętrz: system czyszczenia okien UNGER Stingray. Ten system sprawia, że ​​irytujące kapanie należy do przeszłości. Aby dowiedzieć się więcej: sprawdź.